Kamil Střihavka a Leaders! na Kamínku 2017 | Penzion Kamínek

Kamil Střihavka a Leaders! na Kamínku 2017

Na konci prázdnin, jako už tradičně, uzavře Muziku pro radost 2017 jedinečný koncert pod širým nebem s rockovou hvězdou Kamilem Střihavkou a skupinou Leaders! Koncert se uskuteční 25.8.2017.

Začátek akce je cca 20:00 a konec cca 24:00. Lístky jsou v prodeji na místě v den koncertu nebo předem po dohodě na recepci penzionu.

Kamil Střihavka & Leaders!

Skupina vznikla v roce 2007. Od té doby odehráli „Lídři“ společně s Kamilem Střihavkou nejedno turné a několik festivalových sezon. Vyvrcholením jejich spolupráce, pak bylo natočení další solové desky K.Střihavky a to v létě 2008, ve studiu Svárov. Toto Kamilovo autorské album s názvem „365“ bylo přijato s nadšením nejen odbornou kritikou, ale hlavně samotnými fanoušky, kterým CD „365“ bylo určeno především. Na přelomu roku 2009/2010 vyšlo u firmy Sony Music dvoj-CD „Best Of …“ s podtitulem „20 let na scéně“. 2CD svým rozsahem a pojetím přesahuje klasický rámec Best Of-ky, a je spíš retrospektivou mapující tvorbu tohoto výjimečného hlasu na české rockové scéně za uplynulých dvacet let.

bandzone: http://bandzone.cz/strihavka

After párty: Jiří Schelinger Memory Band

bandzone: http://bandzone.cz/jirischelingermemoryband

Na všechny hudební fanoušky se těší personál Penzionu Kamínek.