Ubytování Novohradsko | Penzion Kamínek

Ubytování

cs_5_69__dsc9172

V našem penzionu je k dispozici celkem 61 lůžek. Celkovou kapacitu ubytování tvoří 1 x jednolůžkový pokoj, 4 x dvoulůžkový, 4 x třílůžkový, 5 x čtyřlůžkový pokoj a 5 x bungalov (po 4 lůžcích).

Každý pokoj je vybaven samostatným WC a sprchovým koutem, na některých pokojích je TV s aktuálním pokrytím a v každém pokoji je internetová přípojka a Wifi.

Bungalovy disponují vlastním sociálním zařízením, parkovacím místem, terasou, minibarem a rychlovarnou konvicí.

Možnost ubytování se psem za poplatek.

Ubytování je nutné předem telefonicky nebo e-mailem rezervovat. V den nástupu je pokoj k dispozici od 15:30, v den odjezdu prosíme uvolnit do 10:00.

Po dohodě lze využít variabilní vnitřní i venkovní prostory penzionu. K dispozici Vám bude zahrada s pergolou, parketem a venkovním sezením až pro 130 osob, sál s možností tabule pro 130 osob a restaurace pro 65 osob.

*Možnost čerpání z fondů FKPS a dárkových poukazů.

Ubytování v Penzionu Kamínek si můžete zpestřit naší nabídkou wellness služeb.

Více o pokojích Ceník ubytování

Rezervace

* Povinné údaje

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Rodiny s dětmi a cyklisté

IMG_1099

Pro rodiny s dětmi i cyklisty máme širokou nabídku aktivit a zábavy. V zahradě je k dispozici trampolína, různá hřiště a houpací sítě pro klidnou relaxaci. Okolní příroda nabízí skvělý terén pro cyklistiku i pěší turistiku. Oblíbené jsou i výlety za koupáním do aquaparku v Gmündu nebo nedaleké pískovny.

více

Firmy


Firmám nabízíme pronájem školící místnosti s promítacím plátnem, příjemné prostory pro firemní večírky i širokou nabídku doplňkových služeb. Pomůžeme Vám zorganizovat teambuilding a večerní zábavný program. Připravíme pro Vás coffebreaky, rauty nebo třeba vepřové hody. To vše v soukromí penzionu uprostřed přírody.

více

Svatební obřady

Chcete-li prožít svatební den v přírodě, je tu pro Vás rozlehlá zahrada s pergolou a tanečním parketem. Pro svatební hostinu poslouží sál, prostorná restaurace či venkovní posezení. Zajistíme program i veškeré občerstvení a Vy si můžete jenom užívat romantické prostředí penzionu.

více

Akce a pobytové balíčky