Wellness pobyty a balíčky jižní Čechy | Penzion Kamínek

Wellness pobyty v Penzionu Kamínek

Nedaleko města Nové Hrady se uprostřed přírody skrývá stylový jihočeský Penzion Kamínek, který láká k relaxaci a odpočinku. Příjemné prostředí doplňuje atraktivní nabídka wellness služeb. To vše dohromady je zárukou oddychové dovolené. Po náročných cyklovýletech přijde naše nabídka wellness služeb jistě vhod a je zárukou klidného prožití Vaší aktivní dovolené.

Nabízíme relaxační a wellness pobyty, které si u nás můžete objednat i jako výhodné pobytové balíčky. Veškeré služby si můžete objednat i jednotlivě ke každému týdennímu nebo víkendovému pobytu.

Rezervace pobytu >>>

Wellness služby

Finská sauna

Saunu, která je vhodná až pro 6 osob, vám dopředu krásně vyhřejeme. Saunu najdete v naší wellness zóně v zahradě penzionu. Ochlazování je zajištěno sprchou. Je možno vybrat ze široké palety aromatických variant olejů.

Venkovní lázně 

Venkovní lázně nabízí koupání pod širým nebem v koupacím sudu s kapacitou až 6 osob. Sud Vám před koupáním natopíme na příjemnou teplotu (cca 38 °C). Koupáním v sudu si můžete zpestřit rodinnou dovolenou nebo romantický večer ve dvou. Díky teplé vodě si koupání užijete za jakéhokoli počasí třeba i při večírku s přáteli. Obzvlášť v chladnějších měsících doporučujeme župany s sebou. V letních měsících lze pro děti použít jako menší bazén.

Masáže

U nás najdete širokou nabídku sportovních a relaxačních masáží. Můžete si dopřát peeling kakaovým práškem, hřejivý rašelinový zábal, aroma masáž, čokoládovou masáž nebo třeba ovocnou masáž. Prohlédněte si kompletní nabídku a ceník všech wellness služeb masáží.

Koupací sud

Blahodárné účinky

Zbavte se tělesné i duševní únavy díky příjemně teplé lázni. Zdravotní a relaxační účinky teplé lázně se ještě znásobí při koupání v koupacím sudu pod širým nebem místo v koupelně nebo jiném uzavřeném prostoru.

Vodoléčba neboli hydroterapie, se jako forma terapie používala již od antiky a byla nepostradatelnou součástí životního stylu Římanů a Řeků. U pramenů léčivých vod byly zakládány lázně. Voda má zkrátka mimořádně příznivý vliv na lidský organismus.

Hydroterapie se používá k léčbě artritidy (revma), svalů a kloubů, k uvolnění stresu a napětí, povzbuzení i uvolnění a stejně tak i k léčbě nespavosti. Díky vztlaku ve vodě pociťujeme stav beztíže, což přináší úlevu přetěžovaným kloubům a také se uvolňuje svalové napětí. Účinky vody nejlépe pocítíte sami na vlastní kůži, při pravidelném pobytu v koupacím sudu.

Správná teplota lázně

Aby lázeň fungovala relaxačně a přinášela uvolnění, musí mít vyšší teplotu, než lidské tělo tedy 38°-39°C. V koupacím sudu se nemusíme zahřívat plaváním jako v bazénu. V sudu pouze klidně sedíme nebo se necháváme masírovat proudem vody či vzduchu. Uvidíte, že do půl hodinky nebude po stresu a napětí ani památky.

Zaujala Vás naše wellness nabídka? Napište nám e-mail, zavolejte nebo využijte rezervačního formuláře

Rezervace

* Povinné údaje

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.