Restaurace Nové Hrady | Penzion Kamínek

Restaurace

Restaurace, bar, pergola, parket – vše pohromadě

Restaurace penzionu Kamínek Nové Hrady je oázou klidu a dobrého pohoštění na cestách po Třeboňsku a Novohradsku. Kromě výborné kuchyně nabízí mnoho nadstandardních služeb. Po dohodě pro skupiny můžeme nabídnout například pečeného čuníka, klasickou Novohradské vepřové hody s výrobou specialit na přání , klasické Třeboňské rybí hody, uzení všeho co se vyudit dá, zvěřinové hody, gyros, svatební hostiny, rauty a oslavy všeho druhu.

Možnost pronájmu celého areálu: celková kapacita krytých míst 280, tři restaurační prostory nezávislé na sobě s kompletním vybavením, možnost pořádání soukromých tanečních zábav, firemních školení, narozenin a svatebních hostin.

Otevírací doba

V sezóně od května do října: Pondělí – neděle: 11:00 – 22:00

Mimo sezónu pro skupinové akce na telefonické objednání.
Pro ubytované skupiny a akce předem objednané otevřeme mimo sezónu na požádání.

Restaurace nabízí celkem 60 míst, předzahrádka dalších 50. V zimních měsících je restaurace také v provozu, ale pouze na vyžádání a pro skupiny. Ubytování celoročně.Neakceptujeme platební karty.

Pergola a letní parket nabízí celkem 160 krytých míst k sezení. Pergola a letní parket jsou součástí penzionu s dalším kompletním gastro zázemím a barem. I zde je možné po dohodě pořádat vaše oslavy a svatby. Velké podium, pergola a okolní příroda letního parketu vám umožní z vaší oslavy, případně svatby, udělat událost, na kterou se nezapomíná. Během letní sezony probíhá na letním parketu také vystoupení živé hudby stylu blues, country, folk. V zimních měsících je možné vybudovat ledový bar s obsluhou a také zajistit hudební produkci. Lze dohodnout i oblíbené vepřové hody na přání.

Pergola samotná nabízí 30 míst pro sezení, v podkroví možnost 15 míst na spaní v hostelovém stylu pro jednodenní (obveselovací) akce. Gril na prase, udírna a samostatný bar. Na přání vám upečeme gyros dle vašeho požadavku a váhy. Cena dohodou. Součástí pergoly jsou nyní i dva výčepy. Po dohodě možnost zajištění ohňostrojů na profesionální úrovni (průkaz odpalovače ohňostrojů), cena dle dohody a velikosti ohňostroje. Studené a teplé rauty dle vašeho přání.

  • Selátko na rožni
  • Vepřové hody

Sál penzionu – Pronájem dle dohody (kapacita 150 míst při tabulovém uspořádání , bar a gastro zázemí nezávislé na restauraci penzionu, promítací plátno, elektronika. Živá i reprodukovaná hudba podium.

Ubytovací kapacita pro firmy v součtu všech možných forem ubytovaní na penzionu s přistýlkou 60 osob.

Informační oznámení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.