Rodinné pobyty v Nových Hradech | Penzion Kamínek

Rodinné pobyty

Penzion Kamínek je skvělou volbou pro Vaši letní dovolenou. Penzion leží na pomezí dvou atraktivních turistických oblastí – CHKO Třeboňsko a Novohradské hory. Pro pěší výlety i cyklistiku tak můžete vybírat z rovinaté třeboňské krajiny plné rybníků nebo kopcovitějších tras Novohradska.

Ke koupání můžete využít nedalekou pískovnu u Halámek nebo vyrazit do 16 km vzdáleného Aquaparku v rakouském Gmündu. Za návštěvu stojí okolní památky jako tvrz Cuknštejn, tvrz Žumberk, Státní hrad Nové Hrady, novohradský klášter a další. Krásný výlet je i do Terezčina údolí, kterým Vás provede turistická naučná stezka. Děti určitě potěší také návštěva ZOO Dvorec.

V penzionu Kamínek se můžete ubytovat v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a pěti bungalovech s vlastní terasou a parkovacím místem. Celková ubytovací kapacita je 61 lůžek (max. 70 s přistýlkami), proto je penzion vhodný i pro skupinové pobyty nebo cyklistické zájezdy. Snídaně jsou podávány formou bohatých nabídkových stolů, večeře jsou zajištěny výběrem z jídelního lístku.

Služby pro cyklisty a rodiny s dětmi:

  • UZAMČENÍ KOL V OBJEKTU PENZIONU
  • VYUŽITÍ CELÉHO AREÁLU po dohodě : VELKÁ ZAHRADA, HŘIŠTĚ, TRAMPOLÍNY, HOUPACÍ SÍTĚ, PÍSKOVIŠTĚ, OHNIŠTĚ, ZAHRADNÍ PERGOLA
  • GRILOVÁNÍ

Rezervace

* Povinné údaje

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.