Pobyty 2022 na Penzionu Kamínek na Novohradsku | Penzion Kamínek

Pobyty 2022 na Penzionu Kamínek na Novohradsku

Přijímáme rezervace na rodinné, rekreační a wellness pobyty i svatby na sezónu 2022.

Ať už preferujete lenošení a relaxaci nebo aktivní odpočinek u nás si dovolenou užijete. Záleží jen na vás, jestli přijedete na víkend, prodloužený víkend nebo na týden, ale nudit se u nás určitě nebudete.

Penzion Kamínek se nachází na pomezí Novohradska a Třeboňska a jeho okolí nabízí mnoho přírodních krás a turistických cílů vhodných pro pěší výlety i trasy pro cyklistiku. Koupání v aquaparku v rakouském Gmündu je vzdálené jen 16 km.

Přímo v penzionu můžete využít wellness zázemíkoupací sud, sauna, masáže a také restauraci nebo relaxovat v přilehlé zahradě.

Zajímavosti v okolí: Státní hrad Nové Hrad, Přírodní park Novohradské hory, Terezčino údolí, Žofínský prales, zatopené pískovny (Halámská a Suchdolská), ZOO Dvorec a mnoho dalšího – viz naše tipy na výlety po okolí.


Ubytujte se v Penzionu Kamínek. Neváhejte si zarezervovat pobyt ve vámi preferovaném termínu. Rezervaci můžete provést na uvedených kontaktech:

tel.: 724 977 094, e-mail: recepce@penzion-kaminek.cz


Ubytovat se u nás můžete v komfortních pokojích nebo bungalovech, ve kterých máte naprosté soukromí, vlastní parkovací místo a terasu na které si můžete vychutnat ranní kávu, obklopeni loukami a lesy. Každý bungalov je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, minibarem a rychlovarnou konvicí.