Týdenní pobyt s koncertem Kamila Střihavky a skupinou Leaders | Penzion Kamínek

Týdenní pobyt s koncertem Kamila Střihavky a skupinou Leaders

Užijte si týdenní letní pobyt završený koncertem Kamila Střihavky a skupinou Leaders s velkým ohňostrojem a show, která k tomu patří. Jeden z našich nejlepších zpěváků vám jistě svým programem zpříjemní konec Vašeho prázdninového pobytu v penzionu Kamínek.

Z skvělou cenu 370,- osobu a noc si užijete poslední letní týden v srdci Novohradských hor, samozřejmostí je volný vstup na koncert. Pobyt v týdnu od 23.8 do 26.8. 2016 (od úterý do pátku).

Koncertní akce Kamila Střihavky, renomovaného zpěváka s bohatou hudební minulostí, bývají vždy velkým zážitkem. Při Vaší dovolené na Novohradsku může být koncert zajímavým zpestřením. Kamil i jeho kapela Leaders zahrají celou paletu hitů jak z muzikálů tak jeho sólové dráhy. Celý zážitek umocňuje i atmosféra hudební produkce pod širým nebem – benátská noc se vším co k tomu patří.

Týden plný cyklovýletů není špatné zakončit i kulturním zážitkem. Navíc je možné využít i nádherné koupání v pískárnách v Suchdole nad Lužnicí nebo lázně s aquaparkem v blízkém Gmundu.